Понад півтори тисячі учасників беруть участь у конференціях про ІТ-сферу від Львівського ІТ Кластера

Дата: 18.05.2022 18:24

Протягом двох днів, 18-19 травня, під час онлайн-конференції IT Future Conf 10 топпредставників галузі розкажуть про перспективи, яка відкриває ІТ-індустрію, секрети побудови успішної кар'єри та найкращі програми для тих, хто хоче реалізувати себе в ІТ.

Сьогодні учасники, яких зареєстрували понад півтори тисячі, привітав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Наша співпраця з Львівським ІТ Кластером є дуже продуктивною. Ми реалізовуємо потрібні в час війни для проєктів нашої держави. речі, «Vision» – безпековий проєкт, який є нашими правоохоронними органами, які працюють із ДРГ-злочинністю, швидко виявляти та передавати інформацію для розкриття злочинів. Інший важливий проєкт – «Шось летить», який є протиповітряною обороною аналізувати в небі ворожих об’єктів та ефективніше знешкоджувати їх. Проєкт «Sky», який представляє собою ПВК «Захід» переоснащувати свою та урізати ті об'єкти, які є в небі, і швидше реагують на них», – наголосив Максим Козицький.

Він акцентував, що українські фахівці ІТ-галузі – одні з найкращих у світі, а Львівщина є найсильнішою областю у цій індустрії.

«Це підтверджує величезну кількість бакалаврських програм, створених завдяки роботі ІТ Кластера, вони можуть здобувати сучасну освіту. Приємно бачити тут багато молоді, дітей, для яких ми всі працюємо. Знайте, бути українцем і жити у нашій державі – це дуже важливо. За вами – майбутнє, залишайтеся тут, навчайтеся в наших університетах. Бажаю вам жаги до знань, вірте у нашу армію, Україну та у власні сили. Бо саме ця віра досягає висоти», – звернувся до учасників конференції Максим Козицький.

Керівник Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський, завдяки онлайн-формуванню долучиться до IT Future Conf часто учасники з різних куточків України та світу.

Учасники IT Future Conf з’ясовують більше про особливості та перспективи, які відкривають такі напрямки:

• Наука про дані
  • Кібербезпека
  • Апаратна інженерія та робототехніка
  • DevOps та управління проектами
  • Штучний інтелект
  • Дизайн UI/UX
  • Розробка програмного забезпечення
  • Інтернет речей
  • Людські ресурси (HR)

«Спікери ІT Future Conf – це люди, які колись так само не знають, яким стануть, коли виростуть. Проте, обрали техніку і сьогодні працюють у компаніях, послугах та продуктах, які користуються у всьому світі. Спікери розкажуть, як втілити мрію про ІТ в реальність. особливостей, про особливості ІТ-спеціальностей та куди варто вступати, аби їх здобути», – сказав Степан Веселовський.

Серед спікерів ІT Future Conf:

• Роман Карпюк із SoftServe. Він розповість про надзвичайно актуальний напрям Кібербез;
  • Ярослав Жмихов з компанією Otakoyi розказує про UI/UX-дизайн та з чого задумає шлях у цій сфері;
  • Олег Місько із SoftServe дасть широкий огляд на галузь Machine Learning.

Повний перелік спікерів, програма та умови участі, читайте на сайті ІT Future Conf?.