На Золочівщині організували приготування їжі для ЗСУ та ВПО

Дата: 18.05.2022 18:23

Війна об’єднала жителів Підкамінської громади Золочівського району спільною роботою – допомагати одному одному, вистояти всім і врешті-решт здолати ворога. Саме ця мета спонукає всіх громадян робити те, що вони вміють, і те, що допоможе сьогодні наблизити перемогу.

З початку збройної агресії РФ волонтери Підкамінщини розгорнули потужний «кулінарний фронт». Починаючи з 28 лютого у трьох локаціях селища (школи, інтернаті та народному домі) розпочали займатися приготуванням їжі для наших захисників. До процесу долучаються працівники цих закладів, місцеві мешканці, люди, які переїхали із зоною бойових дій та всі небайдужі, щодня з 10.00 до 19.00 збираються для спільної роботи.

За допомогою благодійників, священнослужителів, підприємців, представників агро та іноземних доброчинців готують широкого асортименту готової їжі, а це - варники, голубці, салати, рибні та м'ясні консерви, а також пасхальні набори до Великодня. Усе приготоване направляється для потреб ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. За час війни можна виготовити величезну кількість готової продукції, включаючи 15 тисяч тисяч тисяч та 6 рибних консервів.

«Наші щирі люди збираються майже щодня та у кожного є свої обов’язки: хтось готує її, хто створює маскувальні сітки, інші – займаються доставкою. Ми працюємо для цього, щоб допомогти вистояти українським захисникам у боротьбі з окупантами. Упевнена, що все буде добре, вірю у наші Збройні сили і перемогу України!» - зазначила одна з ініціаторів волонтерства на Підкамінщині Олеся Романів.