«Львівщина – перша область, у якій розпочали виплати ВПО від криптобіржі Binance», – Максим Козицький

Дата: 16.05.2022 17:26

Для допомоги ВПО, що знайшли прихисток у Львівській області, фонд Binance Charity від криптобіржі Binance об’єднав зусилля з благодійною ініціативою «Паляниця». У рамках фонду та благодійної ініціативи створили Binance Refugee Card, у межах можливого виплати на підтримку найбільш незахищених людей, які постраждали від війни. У її межах ВПО утримує 75 доларів на людей протягом трьох місяців. Фінансує це Binance Charity.

«Львівщина є першою областю в Україні, у якій розпочали виплати ВПО від криптобіржі Binance. Саме ця наша кількість найбільше, тому залучила фінансову підтримку міжнародних організацій, що є переселенцями для нас. За цією програмою виплати в межах Львова вже охопили більше людей, ми будемо розширювати ініціативи у великих містах Львівської області. Дякую іноземним партнерам, які довіряють нашій адміністрації координувати ці процеси. Це символом довіри до нас як органу влади», – сказав начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Особливістю цієї фінансової допомоги є те, що вона є на криптогаманець. Звідти її потрібно вивести на банківську карту. Із цим людям благодійна ініціатива «Паляниця». Співзасновник цієї ініціативи Антон Кошелєв сказав про те, як виникла ідея запустити таку програму виплат.

«Binance refugee card створили спершу для біженців з України, які втекли від війни за межі країни, але я запропонував криптобіржі залучити для виплати внутрішньо переміщеними особами, які перебувають у межах Львівської області. Для цього вони виділили 1,2 млн доларів, щоб виплатити їх п’ятьом тисячам ВПО. Ця програма розрахована на користь жінок з дітей, людей з інвалідністю та осіб відповідно до віку. Для отримання такої плати потрібно мати додаткову плату до ВПО, ідентифікаційні та через додаток зареєструватися для подальших документів. Ми на цьому етапі займаємось такою реєстрацією та продовжуємось усі тижні, які зареєстровані на підтримку», – пояснив Антон Кошел.

Львівська ОВА у цій ініціативі знайдіть такі категорії людей та повідомити про них.

Додамо, від 24 лютого Binance Charity зібрала понад 10 мільйонів доларів для допомоги нашим громадянам, а «Паляниця» – понад 2 мільйони.