У Золочівському районі започаткували благодійний проєкт для внутрішньо переміщених дітей

Дата: 16.05.2022 15:07

У зв’язку з війною мільйони великих українців змушені були покинути свої домівки, серед них є кількість дітей. До прикладу, на Золочівщині знайшли прихисток майже 3,5 тисячі осіб віком до 18 років.

На теренах району намагаються всіляко допомагати та забезпечувати всім необхідним. Від продуктів, одягу, речей першої потреби харчування – до організації дозвілля. необхідність, ягідний кооператив «Як Бджола», що на Золочівщині, започаткував благодійний проєкт для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. За підтримки Фонду Святого Володимира днями провели велику екскурсію для трити дітей, що знайшли прихисток на території Буської громади.

Організатори підготували насичену, цікаву та пізнавальну програму, з екскурсією на «бджолозі», годуванням тваринок, навчанням азам агрономії, майстер-класом із випікання піци на дровах, спортивними іграмами, творчими конкурсами тощо. Дітей частували смачними стравами.
На туристичній агролокації кооперативу «Як Бджола» можна організувати такі дії ледь не щодня.

Ініціатори проєкту – Олег Бачинський з колегами закликають долучитися до підтримки таких заходів усіх небайдужих, волонтерів та спонсорів. Детальніше про проєкт можна знайти за посиланням?