У Золочівському районі зареєстрували понад 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Дата: 13.05.2022 17:58

На території Золочівського району зареєстрували 10175 осіб із зони бойових дій та надали їм статус внутрішньо переміщених осіб. Як повідомили в управлінні соціального захисту Золочівської райдержадміністрації, станом на першу декаду травня, допомогу на проживання призначили 5280 сім’ям та виплатили у суму 37,9 млн грн.

Урядом передбачено допомогу у таких розмірах: для громадян з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень; для інших – 2 000 гривень.

Станом на сьогодні проводять опрацювання решти заяв на призначення допомоги цим категоріям громадян, які вони подали через портал Дія.

«Окрім роботи по виплаті допомоги на проживання, працівники управління соціального захисту надають консультації щодо можливості отримання допомоги з інших джерел, в тому числі від міжнародних організацій. Так само проводять заходи з питань поновлення усіх видів соціальних виплат, що були призначені таким особам за постійним місцем проживання. Ми з колективом намагаємось всебічно допомогти нашим співвітчизникам, які потрапили в такі важкі умови. Це наше головне завдання і наш обов’язок», - зазначила очільниця управління Вікторія Шумакова.