Привітання начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича зі світлим святом Воскресіння Христового

Дата: 24.04.2022 10:05

Дорогі земляки!

З Великодніми передзвонами увійшло у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. Це свято покликане утверджувати віру та надію в серці кожного християнина, перемогу життя над смертю, правди над брехнею, добра над злом.

У цей нелегкий час спротиву України російській агресії, ми молимося за повернення мирного життя на нашій Богом даній землі, яку охороняють наші мужні та героїчні воїни. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви за тих хто із зброєю в руках відстоює нашу державу та свободу, за тих хто втратив своїх рідних, близьких та свої домівки, молимося за всіх українців та усю Україну, молимося за душі загиблих наших співвітчизників.

Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну! Ми віримо, що Україна Воскресне, і у час великих потрясінь, що випали на долю нашої держави та її народу, ця віра особливо необхідна кожному. Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, додає сил та віри в перемогу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

начальник Золочівської районної військової адміністрації                    Василь Маркевич