Золочівщина - волонтеримо разом!

Дата: 02.05.2022 13:20

З початку збройної агресії російської федерації проти України на Золочівщині почали розгортати гуманітарні штаби.

Місцеві волонтерські організації та просто небайдужі люди розпочали роботу, спрямовану на допомогу військовим Збройних сил України та внутрішньо переміщеним особам. Лише за останній місяць у Золочівському районі вдалося зібрати понад 150 тонн гуманітарних вантажів. Загалом від початку війни – близько 270 тонн.

Зі всіх куточків Золочівського району, України та із закордону надходить допомога, а саме: військова амуніція, медикаменти та медичне обладнання, продукти харчування, вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування, одяг, матраци, каремати, розкладачки, спальні мішки, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, одяг та дощовики, миючі засоби, зубні пасти та щітки, підгузки та прокладки, паперові рушники, антисептики, маски багаторазові та одноразові, спирт, гребінці, білизна, рушники з мікрофібри, багаторазові набори посуду, батарейки, свічки, ліхтарики тощо.

Місцевий волонтерський осередок діє майже у кожному населеному пункті району.

Перед світлим святом Христового Воскресіння на фронт відправили близько 5 тисяч великодніх наборів.