На Золочівщині знайшли прихисток понад 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Дата: 02.05.2022 18:49

На Золочівщині знайшли прихисток понад 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з найбільш небезпечних регіонів, постраждалих внаслідок збройної агресії рф.

Важливо зазначити, що від початку війни на Золочівщині розміщено 11 545 осіб, з них 10 414 - проживають у приватному секторі і 1131 - розміщено у комунальних закладах місцевих громад (школах, ліцеях, дитячих садочках та у релігійних установах). Здебільшого це батьки із дітьми, вихованці сиротинців та діти, що позбавлені батьківського піклування.

Військова адміністрація спільно з громадами району, небайдужими громадянами та волонтерами щоденно допомагають українцям, які покинули власні домівки в зоні проведення бойових дій. В кожній громаді організована гуманітарна допомога (продукти харчування, засоби першої необхідності та медикаментами). Також мешканці району надають житло, збирають кошти, готують їжу та створюють максимально комфортні умови проживання українцям, які потрапили в скрутне становище.

До прикладу, в Красненській територіальній громаді для дітей з батьками провели уже дві екскурсії у парку живої природи «Садиба Єнота».