Аграрії Золочівщини на сторожі продовольчої безпеки держави!

Дата: 04.05.2022 16:17

В нелегкі часи війни сільгоспвиробники Золочівського району роблять все можливе, аби забезпечити в 2022 році щедрий врожай сільськогосподарських культур.

У зв’язку із надскладною ситуацією, яка склалась для аграріїв Півдня і Сходу та розуміючи важливість продовольчої безпеки для країни, аграрними підприємствами району заплановано збільшити посівні площі на 11%, а саме з 76,5 тис. га у 2021 році, до 84,9 тис. га в році нинішньому.

Виконанню поставлених завдань сприяють зарубіжні партнери німецької компанії «Bayer AG» та інші, які безкоштовно надають посівний матеріал (насіння пшениці, кукурудзи, сої, соняшника та суміші трав).

Також на Золочівщині активно триває весняна посівна кампанія. Станом на початок травня 2022 року аграріями району посіяно ярих культур на площі 13,8 тис. га. Зокрема, розпочато посів пізніх зернових та технічних культур на площі 10,5 тис. га.

Цьогорічна посівна має визначальне значення, оскільки це не тільки питання продовольчої безпеки і надійного тилу, а й вагомий внесок в перемогу України над російським агресором!