Довідка про виконання районного бюджету Золочівського району за перший квартал 2022 року

Дата: 04.05.2022 12:59

Впродовж першого кварталу 2022 року до загального фонду районного бюджету  надійшло доходів, без врахування міжбюджетних трансфертів, в сумі 12,8 тис. грн,  при затвердженому плані на рік 43,8 тис. грн.

Виконання річного плану склало 29,2%.

Видаткова частина бюджету за 3 місяці 2022 року  виконана на % відсотки до уточненого річного плану, тобто в сумі 630,475 тис. грн.

У  порівнянні із затвердженим районною радою на початок року об’ємом бюджет зріс  за рахунок спрямування вільних залишків, які склалися станом на 01.01.2022 року  на 2018,6 тис.грн., в тому числі на поточні видатки – 1918,6 тис.грн. та капітальні видатки 100,0 тис.грн.

Протягом звітного періоду районним бюджетом забезпечено своєчасну і в повному обсязі  виплату заробітної  плати працівникам з урахуванням підвищення відповідно до вимог чинного законодавства мінімальної заробітної плати. Своєчасно профінансовано видатки з оплати спожитих енергоносіїв та комунальних послуг.

На утримання 12,5 штатних одиниць по органах місцевого самоврядування, а саме  апарату районної ради використано – 471,825 тис.грн (з них коштів субвенції з державного бюджету на виконання повноважень районних рад – 304,792 тис.грн), при уточненому плані за звітний період – 610,970  тис. грн, що становить 77,2 %.  На заробітну плату з нарахуваннями використано – 430,252  тис. грн, що становить 91,1 %  та  енергоносії – 38,741 тис. грн, що становить 8,2  % до загальної суми видатків. У видатках на заробітну плату з нарахуваннями враховано розрахункові для  4 працівників (3,5 штатних одиниці): начальника відділу, головного спеціаліста та обслуговуючого персоналу (водія та прибиральниці).

На виконання програми промоції Золочівського району та відзначення державних, релігійних і професійних свят, знаменних подій, визначних та історичних дат використано – 4,650 тис. грн., при уточненому плані за звітний період – 10,0 тис. грн., що становить 46,5 %.

На виконання програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів Золочівського району на 2022 рік використано 154,0 тис.грн. при уточненому плані за звітний період 615,8  тис.грн., що становить 25 %.

При затвердженні районного бюджету на 2022 рік встановлено дефіцит на оплату праці з нарахуваннями в сумі 900.0 тис.грн. Внаслідок проведених заходів: звільнення працівників за власним бажанням,  перебування працівників районної ради у відпустці без збереження заробітної плати дефіцит станом на 01.04.2002 року становить 194,9 тис.грн.( при умові незаповнення вакантних посад).