28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Дата: 28.04.2022 16:57

Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

У цей день більш ніж у ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні у цьому році до загальних факторів, що впливають на безпеку праці, додалися ще і смертельно небезпечні ризики, пов’язані з війною. У середньому щодня під час виконання трудових обов’язків гине три працівники. Половина з них - внаслідок бойових дій.

Вшануймо пам'ять тих працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час війни.

Згадаймо сьогодні молитвою усіх  загиблих. Вічна їм пам’ять!