На Львівщині зросла кількість охочих вступити в сили територіальної оборони (фото)

Дата: 25.02.2022 12:59

Учора, 24 лютого, російські війська пішли наступом на територію України. Підрозділи Сил територіальної оборони по всій країні активізувалися. Кількість охочих захищати свій край стрімко зросла. Відповідно до цього, в країні спростили процедуру приєднання до ТрО.

«Сьогодні Україні потрібні всі. Всі процедури приєднання до ТрО спрощені. З собою мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Вікових обмежень немає. Якщо у вас на місцях будуть проблеми, посилайтесь на цю офіційну заяву», - йдеться в офіційній заяві Командувача Сил територіальної оборони Юрія Галушкіна.

Нагадаємо, що раніше одним з обмежень вступу до тероборони був саме вік – від 18 до 57 років.

У Львівській області поблизу районних центрів комплектування та соціальної підтримки наразі черги. Громадяни укладають контакти. Надалі резервісти чекатимуть повідомлень від командирів.

Охочі записатися до лав тероборони можуть телефонувати за такими номерами: 15-80 (для львів’ян) або 096 080 69 87 (для жителів області). Або ж можна звернутися до Центру рекрутингу територіальної оборони, що вул. Пекарській, 41.

Детальніше у галереї.