Лише за добу понад 200 людей на Львівщині здали кров на потреби армії

Дата: 26.02.2022 10:02

Мещканці Львівщини активно здають кров для наших воїнів та мирних жителів, які постраждали від російської агресії.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміістрації у Facebook.

''Львів, Дрогобич, Самбір, Сокаль, Сколе, Новояворівськ, Яворів. І це ще не повний перелік міст, з яких напередодні мені протягом усього дня надходили фото. Хлопці, дівчата, чоловіки, жінки, люди різного віку. На деяких пунктах здачі крові, як у Сколе, щоб не утворювати натовпів, бо ж коронавірус ніхто не скасовував, охочі здати кров заздалегідь телефонують та записуються'', - зазначив Максим Козицький.

Щоб стати донором крові, потрібно:

• взяти зі собою документ, який посвідчує особу;
  • мати від 18 до 60 років;
  • важити понад 60 кілограмів.

Не можна здавати кров тим, у кого є складні серцево-судинні захворювання і тим, хто менш ніж за 10 днів до процедури пив ліки.

Здати кров у Львівській області можна у 21 центрі. У Львові:

• Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова (вулиця Миколайчука, 9);
• Львівський обласний центр служби крові (вулиця Пекарська, 65) (Пн-Пт, 8:30-14:00)
• Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (вулиця Личаківська, 26)
• Клінічна лікарня Львівської залізниці (вулиця Огієнка, 5)

В інших містах області пункти здачі крові розташовані при центральних і районних лікарнях.

Візьміть до уваги, кров має обмежений термін придатності, тому краще зателефонувати у пункт і дізнатися, чи є потреба саме зараз, чи, можливо, прийти через кілька днів.

Більше актуальної інформації читайте на офіційному телеграм-каналі Максима Козицького.