В Золочівській РДА проведено заняття з військового обліку

Дата: 23.02.2022 15:57

Сьогодні в місті Золочів проведено заняття з військового обліку для відповідальних осіб цього важливого напрямку роботи.

В засіданні взяли участь - голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, заступник голови Віктор Олійник, представники місцевого підрозділу територіальної оборони та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, Золочівського районного центру комплектування та соціальної підтримки, старости та діловоди місцевих рад району.

В ході роботи було надано відповідні доручення та роз’яснення з питань організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування відповідно до нормативних документів. Розглянуто також питання формування підрозділів територіальної оборони та інші аспекти координації органів виконавчої та місцевої влад з окреслених на занятті питань.