Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича у День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 11:18

Дорогі краяни!

20 лютого пам’ятний та скорботний день для кожного українця - День Героїв Небесної Сотні!

Революція Гідності стала символом боротьби, символом утвердження прагнень народу до європейських цінностей. І за цю боротьбу, за нашу свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні, ті, хто лише починав жити…

На Майдані пліч-о-пліч стали не тільки українці, а й люди інших національностей. Всі вони різні, та всіх їх об’єднувала любов до України та бажання жити у вільній, демократичній, щасливій державі.

Спершу вони боролися за право вибору. Потім їм довелось боротися за право жити. Та ні кулі, ні гранати, ні тваринна жорстокість не змогли зламати цих людей з великої літери.

І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв. Пам’ятати – хто і за що загинув. Не зрадити їх!

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну!

Слава Героям Небесної Сотні!

Голова Золочівської райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ