Привітання голови райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем Державного Герба України!

Дата: 19.02.2022 14:39

Шановні краяни! Вітаю вас з Днем Державного Герба України!

19 лютого 1992 року Верховна Рада України своєю постановою затвердила малий Державний Герб незалежної України. Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира Великого, князя Київського.

Тризуб є одним із трьох державних символів нарівні з прапором і гімном.

Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Вітаю Вас із цим визначним днем! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які віддали свої життя кращі сини та доньки української землі!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

З повагою голова райдержадміністрації Василь МАРКЕВИЧ