В Золочеві відбулась перша конференція Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району»

Дата: 18.02.2022 16:53

На конференцію прибули делегати з усіх кутків Золочівського району та запрошені представники Львівської асоціації футболу. В участі роботи конференції взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин та начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тарас Дума.

В ході роботи районного футбольного форуму було розглянуті наступні питання:

1. Обрання голови Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району» відповідно до затвердженого Статуту.
  2. Обрання заступників голови, членів Виконавчого комітету та Ревізійної комісії Громадської
  3. Обрання органів футбольного правосуддя Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району» відповідно до затвердженого Статуту.
  4. Рішення про визначення повноважень особи, яка має право представляти Громадську спілку «Асоціація футболу Золочівського району» для здійснення реєстраційних дій.
  5. Вступ Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району» у члени Громадської спілки «Львівська асоціація футболу».

Головою Громадської спілки «Асоціація футболу Золочівського району» обрано Степана Вольського, його заступниками Віктора Гураніна та Михайла Казимирчука.

«Золочівщина, Бущина та Брідщина завжди славились своїми спортивними талантами та наші футбольні команди не перший рік досягають у футбольних змаганнях чільні місця та розвивають спорт № 1 у своїх регіонах. І сьогодні визначний день, адже сьогодні завершується процес об’єднання і ми гуртуємось в одну велику, потужну футбольну сім’ю новоствореного Золочівського району!» - зазначив у вітальному слові Василь Маркевич.