На сесії Буської міської ради прийняли програму підтримки територіальної оборони та звернення до мешканців громади

Дата: 17.02.2022 15:49

Сьогодні заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин, який водночас є депутатом Буської міської ради взяв активну участь у роботі сесії ради. Зокрема ним було запропоновано включити в порядок денний звернення до мешканців Буської громади, щодо підтримки зусиль Президента України Володимира Зеленського, вітчизняних дипломатів, наших захисників - Збройних Сил України з врегулювання суспільно-політичної та безпекової ситуації в країні та заклику до всебічної допомоги формуванням територіальної оборони.

В ході роботи сесії депутатами Буської міської ради було підтримано дане звернення більшістю голосів ради. Ще одним із важливих питань сесійної роботи було схвалення депутатським корпусом програми підтримки територіальної оборони з виділенням коштів для її реалізації в сумі 500тис. грн.