Голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич прийняв участь в заходах до Дня Єднання України в місті Львів

Дата: 16.02.2022 14:20

Сьогодні в Україні відзначають День Єднання, який запровадили згідно з Указом Президента України від 14 лютого. В Указі зазначено, що цей День оголосили для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

"Реалії сучасного світу, а також нинішній етап нашої боротьби за незалежність та територіальну цілісність, змушують згадати цінний та водночас простий принцип: наша сила - в єдності та консолідації зусиль заради досягнення спільних цілей та прагнень!

В цей непростий час, ми українці показуємо усьому світу, що ми єдині!

Єдині в прагненні до свободи та незалежності!

Єдині в бажанні жити та творити заради України!

Єдині в готовності захищати та боронити свою землю і свою націю!

Єднаймося заради честі, перемоги і майбутнього України!

З Днем Єднання, Україно!" – привітав голова райдержадміністрації Василь Маркевич.

Біля Львівської облдержадміністрації урочисто підняли Державний прапор та виконали Державний гімн. У заході взяли участь представники обласної, районної та міської влади, громадськості та ЗМІ.