Дев’ятьом жінкам з Золочівщини присвоїли звання «Мати-героїня»

Дата: 10.02.2022 11:05

Сьогодні, 10 лютого, голова райдержадміністрації Василь Маркевич вручив нагороди матерям-героїням Золочівщини.

На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського № 655/2021 від 14 грудня 2021 року за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоїли почесне звання «Мати-героїня» мешканцям Золочівського району: Оксані Борисовій - матері п’яти дітей, Іванні Луцик - матері п’яти дітей, Ользі Прокопович – матері п’яти дітей, Катерині Логвинченко – матері шести дітей, Наталії Малиновській – матері восьми дітей, Галині Паньковецькій – матері п’яти дітей, Людмилі Тимкович – матері семи дітей, Марії Кутняк – матері п’яти дітей, Олександрі Кривій – матері п’яти дітей.

«Це не просто державна нагорода, а знак нашої глибокої вдячності та поваги до вашого материнства. Дякую Вам за ваш материнський подвиг, Ви робите велику справу – виховуєте майбутнє нашої країни. Тож бажаю міцного здоров’я, Божого благословення та добробуту Вам та Вашим сім’ям» – зазначив у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації.

Зазначимо, почесне звання «Мати – героїня» встановила Верховна рада України в 2004 році. Отримати її можуть жінки, які виховали до 8-річного віку щонайменше п’ятьох дітей, у тому числі всиновлених, і створили належні умови для їхнього розвитку.