Золочівською райдержадміністрацією організовано вакцинацію особового складу територіальної оборони Золочівського району

Дата: 09.02.2022 16:12

Сьогодні, 9 лютого, за дорученням голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, його заступником Богданом Гринишином спільно з керівництвом центральної амбулаторії КНП "Золочівської ЦРЛ", організовано вакцинацію особового складу територіальної оборони Золочівського району з виїздом по місцю дислокації військовослужбовців.

Проведено 11 ковід-щеплень, в тому числі 4 бустерною дозою вакциною Pfizer.

Нагадаємо, що Закон України «Про основи національного спротиву» визначає терооборону як систему різного роду заходів в мирний і особливий період для протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього середовища тощо від надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути.

«Тематика територіальної оборони України є вкрай важливою зважаючи на події, пов’язані з окупацією РФ частини територій Донецької та Луганської областей України та анексією АР Крим. Тому виконавча гілка влади, як державна так і місцева, надає всебічну допомогу та сприяє у розгортанні сил територіальної оборони. Очікуємо від новостворених громад району прийняття програм фінансової підтримки підрозділу тероборони Золочівщини в найкоротші терміни» - зазначив Богдан Гринишин під час спілкування з особовим складом.