На Золочівщині обстежили об’єкти незавершеного будівництва

Дата: 09.02.2022 11:44

Вчора, 8 лютого, з метою формування єдиної бази об'єктів незавершеного будівництва області та ефективного планування розподілу коштів державного, обласного та місцевих бюджетів, районна робоча група в складі начальника відділу економічного розвитку територій ЛОДА Галини Широчук, начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Степана Коропецького, начальника відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства райдержадміністрації Марії Ференц та голів територіальних громад, розпочала комісійні обстеження об'єктів незавершеного будівництва Золочівщини.

Таким чином були обстежені об'єкти незавершеного будівництва Золочівської, Заболотцівської та Бродівської територіальних громад.

Зазначимо, що до об'єктів незавершеного будівництва відносяться проєкти, роботи на яких було розпочато за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів у попередніх роках, проте станом на сьогодні залишаються незавершеними, а також ті об'єкти, які завершені, але не введені в експлуатацію.

Загалом у Золочівському районі налічується понад 30 об’єктів незавершеного будівництва.