Сьогодні в місті Золочів відбулось чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації

Дата: 03.02.2022 16:40

В роботі дорадчого органу адміністрації взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Тарас Дума та головний спеціаліст цього ж відділу Ірина Біляч. Відкрила засідання голова громадської ради Наталія Гевко та ознайомила представників інститутів громадянського суспільства Золочівщини з порядком денним.

В ході обговорення було розглянуто наступні питання:

- затвердження плану роботи на 2022 рік;

- інформування членів Громадської ради про мораторій на використання російськомовного культурного продукту.

В різному було обговорено ряд організаційних питань, зокрема: розширення транспортного сполучення та зміни часових меж з м.Золочів до м.Броди; піднято питання територіальної оборони; питання організації на Золочівщині військово-патріотичних змагань для дітей 14-17 років; внесено пропозиції проводити виїзні засідання Громадської ради; збереження пам’яток архітектури.

Наступне засідання заплановане на кінець березня цього року.