Відкриття навчально-практичного центру сільськогосподарського спрямування у Червоненському ВПУ

Дата: 03.02.2022 16:29

Сьогодні, 3 лютого, у Червоненському вищому професійно-технічному училищі відбулося відкриття навчально-практичного центру сільськогосподарського спрямування.

На даний захід завітали голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, директор департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман, голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, місцеве керівництво, керівництво освітнього закладу, священнослужителі, журналісти та гості.

Облаштування навчально-практичного центру у Червоненському вищому професійно-технічному училищі обійшлося у 9 мільйоні гривень, з них 6 мільйонів з державного та 3 мільйони з обласного бюджету. Для практичного навчання учнів закупили сучасну сільськогосподарську техніку, зокрема: комбайн, трактори, навантажувач зерна, садову косарку-подрібнювач, оборотний плуг, сівалку, легковий автомобіль з причепом, подрібнювач гілок, пристрої для суцільного та міжрядкового обробітку ґрунту, систему паралельного водіння для тракторів, кілька необхідних верстатів тощо. Також за ці кошти відремонтували наявну техніку, яка потребувала ремонту, та закупили цілий перелік сучасного комп’ютерного обладнання для навчального процесу.