У Центрі надання соціальних послуг Золочівської міської ради розпочались відновлювальні протиаварійні роботи

Дата: 31.01.2022 17:00

Розпочались відновлювальні протиаварійні роботи по усуненню надзвичайної ситуації, яка виникла в будівлі відділення стаціонарного догляду комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області”.

Нагадаємо, що 30 січня в селі Новоселище Золочівського району на будівлі відділення стаціонарного догляду комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області” внаслідок сильного пориву вітру було зірвано шифер на площі 20 м2.

За повідомленням керівника комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області" Василя Яворського на даний момент відновлювальні роботи тривають. До кінця доби за сприятливих погодніх умов планується завершити увесь комплекс заходів щодо усунення даної надзвичайної ситуації.