Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня пам’яті полеглих у бою під Крутами

Дата: 29.01.2022 11:48

29 січня – День пам’яті полеглих у бою під Крутами.

104 роки тому біля станції Крути, три сотні київських студентів та гімназистів віддали свої юні життя, відстоюючи незалежність України. Недостатньо озброєні, без спеціальних військових навичок, вони продемонстрували готовність українців боронити свою країну будь-якою ціною.

Минуло більше ста років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. Приклад жертовності, героїзму і мужності, який показали Герої Крут, і той приклад, який демонструють новітні Герої, завжди і кожному буде нагадувати про те, що цінність і незалежність нашої держави карбується героїзмом кожного Героя, який захищає і дає змогу нам жити у незалежній країні.

Вічна шана Героям!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                               Василь Маркевич