Посилено карантинні обмеження: рішення обласної комісії ТЕБ і НС
З метою запобігання розповсюдження на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, члени обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) вирішили посилити карантинні обмеження в області.
«Упродовж останнього тижня спостерігаємо негативну динаміку захворюваності та госпіталізацій. Приймаючи сьогодні рішення про посилення карантинних обмежень, ми діємо на випередження, щоб попередити запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки.
Окрім того, тривожним є той факт, що зростає захворюваність на ковід серед дитячого населення. Станом на сьогодні 165 дітей перебувають на стаціонарному лікуванні, лише упродовж останніх двох тижнів зафіксовано 1754 випадки захворювання дітей. Тому обласна комісія ТЕБ і НС рекомендує закладам освіти перейти на дистанційну форму навчання», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.
Додатково до раніше встановлених карантинних обмежень члени комісії вирішили з 00 год. 00 хв. 26 січня 2022 року ЗАБОРОНИТИ:
1) приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;
2) до 00.00. 05.02.2022 відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім:
- здобувачів дошкільної освіти;
- учнів спеціальних закладів освіти;
- учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які рекомендується перевести на змішану форму навчання з урахуванням очного здобуття дуальної освіти та виробничого навчання;
3) проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:
- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;
- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
- надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;
4) перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:
- на територіях закладів охорони здоров’я;
- в підземних переходах;
- на зупинках громадського транспорту;
- на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра;
5) перевезення пасажирів громадським транспортом з наповненістю більш ніж 50% від передбачених технічними умовами на транспортний засіб місць для стояння.
Протокол засідання комісії - за посиланням.