Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2022 13:27

22 січня 1919 року українці висловили бажання бути разом, стати єдиною нацією, і це навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ця подія стала символом Соборності та Незалежності для всіх українців.

Соборна Україна – це наше сьогодення і одночасно наша мета, адже ми боремося за те, щоб над Кримом і Донбасом знову замайорів синьо-жовтий прапор.

Шановні краяни, прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Будьмо єдиними у прагненні творити краще життя в Україні, розвивати нашу державу та боротися за її незалежність!

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою голова райдержадміністрації                                           Василь Маркевич