У Золочівській райдержадміністрації відбулися святкові віншування зі святом Василя та Старим Новим роком

Дата: 14.01.2022 12:55

Сьогодні, 14 січня, з щирими Різдвяними вітаннями до райдержадміністрації завітала багатодітна сім'я - дитячого будинку сімейного типу сім'ї Ольги та Дмитра Анісімових та вокальний ансамбль «Колорит».

Учасники привітали голову райдержадміністрації Василя Маркевича та працівників райдержадміністрації. Лунали радісні колядки, різдвяні вірші та щирі віншування, у яких прославляли народження Ісуса Христа. Бажали міцного здоров’я, щастя, достатку, миру та злагоди в кожній родині.

«Щиро дякую всім Вам за чудові колядки і прекрасні віншування. Ми горді тим, що Золочівщина не лише підтримує, а й розвиває славні українські традиції. Нехай милозвучні колядки і щедрівки наповнюють кожну оселю, несучи щастя і радість її господарям на увесь рік .

Христос народився! Славімо його!» - у свою чергу подякував за привітання та гарні слова Василь Богданович.