Змінено окремі рахунки для зарахування надходжень до бюджету

Дата: 12.01.2022 12:10

Головне управління  ДПС  у  Львівській області повідомляє, з 01.01.2022 змінено рахунки за платежами, що справляються до загального фонду державного бюджету та які відповідно до постанови КМ України від 16.02.2011 № 106 контролюються органами ДПС.

Забезпечено відкриття одного бюджетного рахунку по області окремо для кожного виду податку. Рахунки за цими платежами, що діяли до 01.01.2022 – закриті.

Звертаємо увагу, що кошти сплачені платниками з 01.01.2022 на старі рахунки, зокрема кошти сплачені за податковими повідомленнями-рішеннями, не будуть зараховуватись, а повертатимуться органами казначейства платникам, як нез’ясовані надходження.

Реквізити рахунків всіх інших платежів залишаються без змін. Детальніше за посиланням: https://lv.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/