У Золочеві привітали переможців олімпіад та їхніх учителів

Дата: 11.01.2022 15:09

Сьогодні, 11 січня, у сесійному залі адмінбудинку, за участі голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича, начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури і спорту раи?держадміністраціі? Володимира Бартошика, директорів шкіл, вчителів та громадськості відбулося нагородження учнів та їх наставників, що гідно представили заклади освіти на учнівських олімпіадах із 17 навчальних предметів. В олімпіадах брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Золочівщини.

Голова райдержадміністрації Василь Маркевич привітав дітей і педагогів із здобутками.

«Саме наставники зуміли передати свої знання та на благодатному грунті таланту виховати здібних, ерудованих та розумних дітей.  Щиро вітаю усіх наших переможців і бажаю їм не зупинятися на досягнутому, і на обласному етапі олімпіад підтвердити свій високий рівень! Пишаюся Вами і бажаю успіхів у всіх ваших починаннях та впевнено крокувати до особистих перемог!» - сказав у своєму виступі Василь Маркевич.

Переможці учнівських олімпіад та їх наставники отримали грамоти та подяками від райдержадміністрації.

Бажаємо всім дітям здоров'я і перемог у наступних етапах олімпіад!