Сьогодні, 5 січня, свій ювілей святкує голова Золочівської районної державної адміністрації Василь Богданович МАРКЕВИЧ

Дата: 05.01.2022 09:21

Шановний ВАСИЛЮ БОГДАНОВИЧУ!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, сімейного добробуту, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях.
Хай кожен день Вашого життя буде сповнений лише радісними моментами, позитивним хвилюванням та щасливими днями! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею! Хай Ваша діяльність відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності. Зичимо Вам нових професійних звершень на благо нашої Золочівщини!

З повагою та найкращими побажаннями
колектив Золочівської районної державної адміністрації