Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Новим роком!

Дата: 31.12.2021 18:21

Дорогі краяни! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком!

Новий рік– це дивовижна пора, завжди хвилююча та радісна. Для кожного з нас рік, що минає, рік 30- ї Незалежності України, став роком змін, вибору та неабияких випробувань. Рік був насиченим на важливі події та здобутки, відкрив у кожному з нас нові сили та патріотичні почуття, згуртував, дав можливість здійснити багато важливих справ задля майбутнього нашого краю та України

У ці святкові дні закликаю до об’єднання зусиль заради примноження добра, порозуміння та спільної праці на благо усієї громади Золочівського району.

Нехай прийдешній рік виправдає найзаповітніші надії і прагнення, принесе єдність і добробут.

Дорогі земляки, бажаю, щоб новий рік  приніс у Ваш дім щастя, здоров'я, радість та благополуччя. Нехай життя дарує тільки приємні несподіванки, доля буде щедрою на подарунки, а Ваші серця зігріваються любов’ю, теплом та Божим благословенням!

Зичу, аби у наших домівках та у нашій рідній Батьківщині панував мир, злагода та процвітання.

Щасливого Нового року!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                  Василь МАРКЕВИЧ