Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 12:24

Дорогі працівники архівних установ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша місія відповідальна та надзвичайно важлива для всього суспільства, адже саме Ви продовжуєте вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

Дякую Вам за турботу про нашу архівну спадщину, адже – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави.

Від усієї душі бажаю Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні Вашої високої професійної мети. Міцного здоров’я, благополуччя, затишку і миру Вам та Вашим родинам.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                                                          Василь Маркевич