27 річниця військової частини А3595 у м.Броди

Дата: 20.12.2021 18:30

20 грудня у м.Броди, з нагоди 27-ї річниці військової частини А3595, відбулися урочистості.

Привітати військовослужбовців ЗСУ завітав голова райдержадміністрації Василь Маркевич.

«Шановні військовослужбовці, від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. І за це Вам та усім захисникам хвала і слава. Хай Господь Бог щомиті оберігає Вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я Незалежної України! Мирного усім нам неба! Слава Україні!» - звернувся до військовослужбовців Василь Маркевич.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 27-ї річниці створення військової частини А3595 кращих військовослужбовців відзначили грамотами та подяками.