Привітання голови райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2021 11:55

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Сухопутних військ України!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем Сухопутних військ України!

Це свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних оборонців. В усі часи сухопутні війська були і залишаються особливою гордістю багатьох поколінь захисників України, це головна складова та основа оборонної могутності держави та її Збройних Сил.

Висловлюю подяку та шану військовослужбовцям Сухопутних військ за мужність та відвагу, сумлінне виконання військового обов’язку, оборону державного кордону та за захист суверенітету і свободи України.

У цей святковий день від щирого серця бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у почесній справі.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                                          Василь Маркевич