У Бродівській міській раді відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітньої плати та зайнятості населення

Дата: 02.12.2021 15:46

В засіданні робочої групи взяли участь перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Степан Бачинський, т.в.о начальника фінансового управління Золочівської райдержадміністрації Марія Вовнянко, т.в.о. начальник паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Марія Ференц, керівництво та представники Бродівської територіальної громади.

На засіданні заслухали суб’єктів господарювання,що сплачують заробітню плату нижче законодавчо встановленого мінімуму, а також здійснили виїзд по підприємствах на місця. За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Спільними зусиллями сприяти у забезпеченні присутності суб’єктів господарювання на робочих групах для проведення співбесід щодо питань підвищення рівня оплати праці та легалізації виплати заробітньої плати.