Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з 30-ою річницею Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України!

Дата: 01.12.2021 09:47

01 грудня 1991 року відбулася доленосна подія – Всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності нашої держави. Це був крок всенародного волевиявлення, закріплений Актом проголошення незалежності України.

Всеукраїнський референдум став точкою відліку у становленні суверенної Української держави та її міжнародному самоутвердженні. За цей час Україною пройдено непростий шлях зміцнення державності, розвитку, впровадження демократичних засад. Але через агресивні дії Росії ми сьогодні підтверджуємо і відстоюємо свій вибір із зброєю в руках.Наші воїни, ризикуючи своїм життям і здоров’ям на передовій, дають нам можливість здійснювати такі необхідні Україні зараз реформи, для розбудови по-справжньому сильної квітучої і незалежної України, про яку ми з вами усі мріємо.

Тож нехай любов до рідного краю, до України, буде запорукою успішної реалізації усіх наших добрих починань.

Нехай добробут і злагода завжди панують у нашому спільному домі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                                                   Василь МАРКЕВИЧ