В Золочівському районі відбувся етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 29.11.2021 20:22

За інформацією начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Володимира Бартошика - 27-28 листопада у Буському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Буської міської ради та у Буському закладі загальної середньої освіти - Гімназії імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка Буської міської ради відбувся другий етап II-го туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Найкращі учні з усіх територіальних громад Золочівщини взяли участь у олімпіаді для визначення переможців та призерів з таких навчальних дисциплін – математики, історії, трудового навчання та біології.

Також, Володимир Бартошик відмітив якісну організацію заходу з боку відділу освіти Буської територіальної громади, начальник Марія Ричель. Подякував колективу Буського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 і його директору Курій Тетяні та Гімназії імені Євгена Петрушевича при ЛНУ імені Івана Франка і його директору Антонишин Ользі, та конкурсній комісії утвореній з педагогічних працівників – представників усіх територіальних громад.

За підсумками олімпіади визначено переможців:

Біологія:

8 клас - Пижицький Віктор Федорович, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради, вчитель Яріш Мар'яна Петрівна;

9 клас - Вороньчак Анастасія Богданівна, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Золочівської міської ради, вчитель Пясецька Лариса Петрівна;

10 клас - Петрусь Софія Романівна, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Золочівської міської ради, вчитель Пановик Любов Володимирівна;

11 клас – Болюбаш Юлія Юріївна. Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Золочівської міської ради, вчитель Пясецька Лариса Петрівна.

Математика:

8 клас - Мартинишин Максим Андрійович, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради, вчитель Налужна Ольга іванівна;

9 клас - Яворницький СергійОлегович, Вороняцький ЗЗСО І-ІІІ ст. Золочівської міської ради, вчитель Колісник Богданна Ярославівна;

10 клас – Чепелюк Марія Степанівна, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради , вчитель Серкіс Анна Романівна;

11 клас –Волошин Денис Андрійович, Буський заклад загальної середньої освіти - Гімназія імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка Буської міської ради, вчитель Заставна Ірина Григорівна.

Історія:

8 клас - Левіновський Лука Ярославович, Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ст. Золочівської міської ради, вчитель Боднар Галина Йосипівна;

9 клас - Костів Роман Андрійович, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Золочівської міської ради, вчитель Ходачок Оксана Василівна;

10 клас – Масник Віталій Михайлович, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 Золочівської міської ради, вчитель Рибка Оксана Михайлівна;

11 клас –Семенович Олександра Василівна, Буський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Буської міської ради, вчитель Флора Галина Ярославівна.

Трудове навчання:

9 клас дівчата – Халупа Ірина Сергіївна, Красненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, вчитель Куровська Ольга Адамівна;

9 клас хлопці - Третяк Петро Васильович, Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради, вчитель Бучинський Андрій Володимирович;

11 клас дівчата – Кіндрат Марія Василівна, Поморянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області, вчитель Буханевич Алла Ігорівна;

11 клас хлопці – Рачківський Микола Русланович, Топорівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Буської міської ради, вчитель Сусол Михайло Богданович.

По завершенні олімпіади усіх учасників господарі пригостили гарячим чаєм та печивом.

Вітаємо здобувачів освіти із заслуженою перемогою, та бажаємо успіхів та подальших звершень.