Нарада щодо реалізації у поточному році об'єктів в межах Програми Президента України «Велике будівництво» та за кошти державного фонду регіонального розвитку

Дата: 22.11.2021 15:57

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, територіальних громад, замовниками будівництва та керівниками підрядних організацій об’єктів, які реалізуються у поточному році в межах Програми Президента України «Велике будівництво» та за кошти державного фонду регіонального розвитку.

У нараді взяв участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич та представники територіальних громад району.

За підсумками наради прийнято ряд важливих рішень, зокрема буде посилено контроль за цими об’єктами та щоденні виїзди моніторингових груп на місця.

"Об’єкти соціальної інфраструктури що реалізуються в межах Програми Президента України «Велике будівництво» та за кошти державного фонду регіонального розвитку повинні бути завершені якісно і своєчасно." - зазначив Андрій Годик підбиваючи підсумки наради.