Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 22.11.2021 11:21

Сьогодні голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич провів щотижневу апаратну нараду за участі профільних заступників Богдана Гринишина та Віктора Олійника, керівника апарату райдержадміністрації Галини Семчишин та керівників відділів та служб Золочівської райдержадміністрації , керівників установ та організацій Золочівського району.

На нараді розглядались наступні питанння:

• ситуація в районі із захворюваністю на Сovid - 19 та стан роботи по вакцинації населення;
  • виконання бюджетів усіх рівнів та заходи по усуненню заборгованості з виплат заробітньої плати в окремих територіальних громадах;
  • ситиуція в районі з виплатами соціального характеру;
  • інші питання життєдіяльності Золочівського району.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у районі та визначено коло головних завдань на найближчий період. Голова райдержадміністрації Василь Маркевич підбиваючи підсумки наради наголосив, що основним завданням являється продовження заходів з проведення ковід-щеплень, всебічного сприяння доступності людей до цих послуг та неухильного дотримання графіків вакцинації.

Також, по завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд доручень на поточний тиждень окремим керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.