Відзначено кращих працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2021 18:05

Напередодні професійного свята заступник голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин нагородив кращих працівників аграрної галузі Бущини та Бродівщини подяками Золочівської районної державної адміністрації.

"В третю неділю листопада ми відзначаємо надзвичайно приємне свято - День сільськогосподарського працівника. Це одна з найважливіших для нас професій, позаяк ті, хто працює на землі – це годувальники українців. Українські селяни успадкували найліпші риси – працьовитість і завзятість, природну кмітливість і дбайливе ставлення до землі, громадянську відповідальність і патріотизм.

Щиро бажаю Вам, шановні сільськогосподарські працівники, доброго здоров'я, хорошої погоди та багатих урожаїв,щастя та гарного настрою!" - зазначив у вітальному слові Богдан Гринишин.

Подяки отримали керівники таких агро-підприємств:

• Стах Петро Дмитрович -директор сільськогосподарського переробного підприємства Товариство з обмеженої відповідальністю "Рута";
  • Мисак Іван Тимофійович - голова сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. В.Стефаника;
  • Бровко Микола Вікторович - керівник фермерського господарства "Успіх Агро";
  • Приставський Ігор Володимирович - директор фермерського господарства "Галич-Урожай"
  • Зробок Василь Дмитрович - директор фермерського господарства "Соколівка".  Фото без описуФото без описуФото без опису