Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем працівника сільського господарства України!

Дата: 21.11.2021 15:00

Шановні працівники сільського господарства України!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом!

День працівників сільського господарства – це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі й годувати країну. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя, вона була і залишається сенсом життя і, попри всі негаразди, Ви чесно і сумлінно робите свою справу.

Велика вдячність Вам за високий професіоналізм, майстерність і мудрість, самовідданість і працьовитість.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових досягнень та оптимізму, нехай втілюються в життя всі Ваші задуми та сподівання. Щастя та благополуччя Вам та Вашим родинам!

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                       Василь МАРКЕВИЧ