Звернення голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня Гідності та Сободи

Дата: 21.11.2021 10:07

Шановні краяни!

21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи – День доленосний для нашої країни.

Сьогодні ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Цей день - свідчення того, що свобода не дається просто так.

Тож пам'ятаймо тих, хто у різні історичні епохи виборював для України волю, хто відстоював її на майданах наших сучасних революцій, хто боронить незалежність української держави зараз - в окопах зі зброєю в руках.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять про Героїв Небесної Сотні, Героїв сучасної російсько-української війни, про усіх тих, хто положив душу й тіло за нашу Свободу. Вічна їм слава!

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                     Василь МАРКЕВИЧ