У Золочеві відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 15:45

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи з метою пам’яті та віддання шани патріотизму і мужності громадян, які ціною власного життя захищали демократичні цінності та права і свободи людини та громадянина. Це свято установлено на честь початку двох революцій – Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності у 2013 році.

19 листопада, напередодні восьмої річниці початку Революції Гідності, голова райдержадміністрації Василь Маркевич, керівництво райдержадміністрації, районної та міської рад, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадськості, учасники АТО/ООС та Революції Гідності зібралися разом на площі Незалежності у м. Золочів, щоб відзначити День Гідності та Свободи.

Духовенство провело спільну поминальну панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та загиблими на Сході України воїнами.

Присутні поклали квіти до символічної стели з фотографіями Героїв Небесної Сотні та запалили лампадки.

Пам’ятаймо та цінуймо полеглих за нашу державу, адже вони боролися за національні інтереси українського народу.