Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Міжнародним днем студента

Дата: 17.11.2021 14:40

Шановна молодь Золочівщини!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Студентські роки - це час великих сподівань, сміливих кроків уперед. З ними пов’язані перші серйозні уроки життя, перші глибокі пізнання обраної професії, перші пошуки власних цінностей. Саме в цей час формується громадянська і життєва позиція людини.

Тож вітаю наших студентів, вірю у їх потенціал. Адже саме українська молодь, українське студентство – це майбутнє України. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи!

Бажаємо усім студентам здоров’я, успіхів, здійснення усіх мрій, творчого натхнення у навчанні та житті! Нехай у Ваших серцях назавжди збережуться найяскравіші моменти студентських років.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                                 Василь Маркевич