Привітання голови Золочівської райдержадміністрації Василя Маркевича з Днем української писемності та мови

Дата: 09.11.2021 12:31

Шановні краяни!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем української писемності та мови!

Мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ.

Українською мовою завжди промовляв дух нашої свободи. Бо це мова великого волелюбного народу, великої української нації.

В цей день хочеться згадати і віддати шану всім великим українцям, які присвятили свій життєвий шлях збереженню, розвитку і вдосконаленню української мови.

Вітаю усіх з цим святом, і бажаю Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну і духовно вільну Україну.

З повагою голова Золочівської райдержадміністрації                                             Василь МАРКЕВИЧ