Сьогодні на межі сіл Вороняки, Залісся та Ясенівці відбулось освячення місця для Водосвяття

Дата: 08.11.2021 20:13

В заходах разом із парафіяльними громадами та священнослужителями взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Бачинський, начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури та спорту райдержадміністоації Володимир Бартошик.

В місці початку славнозвісного на Золочівщині джерела "На Небесах" було освячено Святий Хрест та скульпутуру Матері Божої. До спорудження та благоустрою території долучився спільно з громадою місцевий меценат Володимир Миськевич.

"Дякую усім причетним та жертводавцям!

Господь завжди знаходить місце у серці того, хто до нього прибігає. Нехай Марія, як Мати усіх християн оберігає нас, а в наш неспокійний час виблагає для нашої України мир та добробут" - зазначив у вітальному слові Василь Маркевич.