Сьогодні у 210 -річницю з дня народження Маркіяна Шашкевича голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич відвідав пам'ятник-знак Будителю Галичини на Білій горі

Дата: 06.11.2021 17:20

2021 рік визнаний Роком Маркіяна Шашкевича. І саме цьогоріч розпочались заходи по відновленню цього символічного місця для усієї Золочівщини.

"Завдяки обласній програмі “Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області на 2021-2025 роки” та тісній співпраці з Львівською державною адміністрацією,головою ОДА Максимом Козицьким, генеральним директором Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького Тарасом Возняком, ми сьогодні реалізовуємо такий важливий проєкт для Золочівщини."- зазначив Василь Маркевич.

Ознайомитись з ходом робіт також завітали, заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, представники районної ради та керівництво місцевої громади.

В межах програми буде виділено понад 1.3 млн. гривень. Цьогоріч планують освоїти близько 800 тис. грн.