Сьогодні, 6 листопада, у 210-ту річницю від дня народження Маркіяна Шашкевича, у рідному селі Будителя Галичини - Підлиссі відбулися вшанувальні заходи

Дата: 06.11.2021 17:14

Віддати шану нашому славетному земляку завітав голова райдержадміністрації Василь Маркевич, заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин, керівник апарату райдержадміністрації Галина Семчишин, представники районної ради та місцевої влади.

Присутні віддали шану Галицькому пророку та поклали квіти до пам'ятника Маркіяна Шашкевича.

Закладено молодий плодовий сад приурочений до річниці народження Світоча Галицької землі.

Маркіян Шашкевич і його життя та сподвижницька діяльність залишила нам нащадкам приклад невичерпного духу та неймовірної самопожертви! Приклад що за своє, за рідне треба боротись і боротись до кінця…Світло Маркіяна буде освітлювати нам і прийдешнім поколінням дорогу до всього українського, дорогу до остаточної незалежності та шлях до цілковитого,остаточного ствердженя української держави!